Pieredzes apmaiņa - Ērgļi un Madona.

 

     Abulas lauku partnerība šā gada 22. jūlijā organizē  pieredzes apmaiņas braucienu  uz Ērgļu un Madonas novadiem, lai piedalītos Madonas novada fonda organizētajā pasākumā  “LEADER ieguldījums teritorijas konkurētspējas paaugstināšanā un dzīves kvalitātes veicināšanā Madonas Novada fonda  teritorijā” Pasākuma laikā varēsim tikties un iepazīties ar LEADER projektu īstenotājiem ( uzņēmēji, pašvaldība un biedrības Madonas un Ērgļu novados). Tiksimies arī ar  Madonas novada fonda (MNF) vadītāju Jogitu Bauni, diskusijā varēsim pārrunāt gan par paveikto iepriekšējā periodā, gan par plānoto nākošajos gados. 
                                                                            Programma.
"LEADER ieguldījums teritorijas konkurētspējas paaugstināšanā un dzīves kvalitātes veicināšanā MNF teritorijā".
 
9.00 Sandris Akmans, „Dravas paplašināšana, ražošanas telpu un iekārtu nodrošināšana biškopības produktu mājražošanas vajadzībām” un „Dravas paplašināšana un bišu vaska ražošanas iekārtu nodrošināšana mājražošanas vajadzībām”. 3.1. aktivitāte. "Rogas" Lubeja, Liezēres pagasts, Madonas novads.
 
10.00-10.30  SIA „Kadiķis A”, „Mežizstrādes tehnikas remonta pakalpojumu uzlabošana” un „Programmatūras iegāde mežistrādes un lauksaimniecības tehnikas remonta pakalpojumu uzlabošanai”, 6.1. aktivitāte. Kusa, Aronas pagasts, Madonas novads.
 
12.00-12.30. Ērgļu viesnīca, ar LEADER projekta „SIA "Kārlis un Partneri" investīcijas pakalpojumu pieejamības paaugstināšanā” finansējumu ierīkots stāvlaukums, 6.1.
 
13.00-13.30. Meņģeļu un Braku muzeji,  „Braku zedeņu žoga atjaunošana”,  „Braku dzīvojamās mājas jumta un Meņģeļu pirts vienkāršotā renovācija”, „Aktīvās atpūtas un mundruma laukums Brakos”, 6.2. aktivitāte. Ērgļu novada pašvaldības projekti.
 
14.30.Prezentācija „Atbalsts uzņēmējdarbībai MNF vietējās attīstības stratēģijas teritorijā 2009.-2014.” Lektors J.Baune, 30 minūtes, vieta- pašreiz plānots „Brakos”.
 
15.00-15.30.  ZS Margrietiņas „Tehnikas iegāde Z/s "Margrietiņas", 3.1. aktivitāte. LEADER ieguldījums - traktors ar papildaprīkojumu (frontālo iekrāvēju, miglotāju, frēzi, kultivatoru, vagotāju, piekabi un 3 punktu uzkares ekskavatoru). Saimniecība nodarbojas ar dārzeņu un augļu audzēšanu.
 
Izbraukšana no Smiltenes baznīcas laukuma plkst. 7.30  (Variņu pagrieziens 7.45) 
Brauciena transporta izmaksas tiek segtas no ELFLA fonda.
Dalības līdzmaksājums  5,00 EUR ( kopīgas pusdienas) 
Pieteikšanas dalībai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tel. 28368431 līdz 17.jūlijam. 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo