Ģērbies saule sudrabota

 

Projekts: Ģērbies saule sudrabota
 
Īstenotājs: Biedrība "Vidzemītes balsis" 
"Ilgas" 38, Smiltene
Uldis Kalniņš, tel. + 371 29485885, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta kopējais finansējums 7020,59 EUR (4934 Ls)
ELFLA finansējums 6318,53 EUR (4441 Ls)
 
Projekta aktivitātes: 
Projektā tika iegādāti visiem kora dziedātājiem koncertu tērpi un kora vīriem tautas tērpi, lai nodrošinātu dziedātāju labsajūtu, skatītāju estētisko baudījumu, tautas tradīciju popularizēšanu un daudzveidošanu, latviešu tautas tērpu tradīciju saglabāšanu, daļēji nodrošinot biedrības materiālo bāzi.
Biedrības "Vidzemītes balsis" dibinātāji ir Smiltenes Kultūras un sporta centra jauktā kora "Vidzemīte" dziedātāji, kas ir Smiltenes novada dažādu pagastu un Smiltenes pilsētas iedzīvotāji, kuri ir savas lietas entuziasti. Koris ir dibināts 1981.gada 11.novembrī un pastāv jau vairāk kā 30 gadus. Tam izveidojušās savas tradīcijas un ir vēlme piedalīties Latvijas kultūras dzīves pilnveidošanā un attīstīšanā. Koris ar labiem panākumiem piedalījies un turpinās piedalīties dažādos dziesmu svētkos, festivālos, konkursos, koncertos un ikgadējās koru skatēs. Līdz šim esam godam nesuši novada vārdu koncertos dažādās vietās Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Ungārijā, Norvēģijā, Slovākijā, Horvātijā un Itālijā. Esam ieguvusi balvas Slovākijā koru konkursā "Sudraba zvani" divās kategorijās (laicīgās un garīgās mūzikas kat.).
 Katru gadu tiek sniegti vairāki koncerti, tādēļ kora vizuālās noformējums nav maznozīmīgs. Tā kā kora repertuārā nav tikai latviešu tautas dziesmas, bet arī dažāda citu tautu mūzika un oriģināldarbi, tad šobrīd ir ļoti aktuāla arī koncertu tērpu iegāde visiem kora dziedātājiem.
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo