Bērni - mūsu nākotne.

 

Projekts: „Bērni - mūsu nākotne”
 
Īstenotājs: Bezpeļņas organizācija Smiltenes pilsētas dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība "PAGALMS" 
Rīgas iela 7, Smiltene
Inga Štrāle, tel. 29259631, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta kopējais finansējums 2404,57 EUR (1690 Ls)
ELFLA finansējums 1442,74 EUR (1014 Ls)
 
Projekta aktivitātes: 
Projekta mērķis bija labiekārtot dzīvojamās mājas teritoriju, izveidojot bērnu rotaļu laukumu daudzdzīvokļu mājas pagalmā, lai nodrošinātu bērniem vietu drošai aktīvai atpūtai, kā arī bērnu vecākiem sirdsmieru un prieku par veselīgiem bērniem.
DzĪKS "Pagalms" nodibināta 1993.gadā un tās biedri piedalījās dzīvojamās mājas pabeigšanas darbos. Kopš 1995.gada  Sabiedrība nodarbojas ar ēkas apsaimniekošanu, piegulošās teritorijas uzturēšanu un labiekārtošanu, cenšoties padarīt to iespējami ērtāku mājas iedzīvotājiem. Tā kā māja ir liela, tajā dzīvo daudzas ģimenes ar bērniem, kuriem nav iespējas drošai un aktīvai atpūtai, jo pārsvarā bērni pavada laika pagalma asfaltētajā daļā, pa kuru pārvietojas arī automašīnas, kas var būt bīstami neuzmanības gadījumos. Pēc rotaļu laukuma izveides bērniem būs iespējams pavadīt brīvo laiku rotaļu laukumā, attīstoties un augot aktīvi un veselīgi, bet vecāki var būt gandarīti, ka būs izveidota bērniem droša vieta, kur bērni var uzturēties brīvajā laikā, atpūsties un sportot. Bērnu rotaļu laukumu varēs apmeklēt ne tikai bērni no vienas mājas, bet arī no apkārtējām daudzdzīvokļu mājām.
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo