Daudzfunkcionāla tehniskā palīdzība auto, moto sacensībās un treniņos.

 

Projekts:  Daudzfunkcionāla tehniskā palīdzība auto, moto sacensībās un treniņos.
Īstenotājs: TEHNISKAIS SPORTA KLUBS "SMILTENE"
Vairis Tralla ,  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  tel.  +37129125512, 64772702
Projekta kopējās izmaksas: 1723,29 EUR
ELFLA finansējums 1723,29 EUR
 
Projektā iegādāts daudzfunkcionāla tehniskā palīdzība, kurā ietilpst metināšanas ģenerators, metināšanas pašaptumšojošā maska un leņķa slīpmašīna ar kuriem varēs sniegt tehnisko palīdzību sacensību un brīvo treniņu organizēšanai, kā arī tehnisko palīdzību dalībniekiem. 
Metināšanas ģenerators, kas reizē pilda arī elektrostacijas funkcijas nodrošina ar (230 V) kW un (380 V) kW elektrību auto, moto sacensību sekretariātu (kurā atrodas automātiskā hronometrāža, uzskaite un izdruka apļveida sacensībās un treniņos), tehniskās pārbaudes vietu, tehniskās palīdzības vietu, preses centru un informatora vietu, gadījumos kad elektrību nevar nodrošināt Latvenergo (vētras laikā bojāta, pārrauta elektrības piegādes līnija).
Ar metināšanas ģeneratoru, metināšanas pašaptumšojošo aizsargmasku un leņķa slīpmašīnu sacensību un treniņu laikā var sniegt tehnisko palīdzību dalībnieku automašīnām un motocikliem, kā arī nepieciešamības gadījumā labot, metināt trases nožogojuma metāla barjeras, kas atrodas trases vidū, kur nav elektrolīnijas.
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo