Elektroinstalācijas izbūve biedrībai "Smiltenes vanagi".

smil vanagi

Projekts: Elektroinstalācijas izbūve biedrībai "Smiltenes vanagi".

Īstenotājs: Biedrība „Smiltenes Vanagi"
Atpūtas un sporta komplekss „Teperis”, Smiltene 
Ilgvars Plētiens, tel. 29336726; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
        
Projekta kopējās izmaksas:  7113,08 EUR (4999 Ls)
ELFLA finansējums:  7113,08 EUR (4999 Ls)

Projekta aktivitātes: Projekta ietvaros ir  nomainīta atpūtas un  sporta kompleksa „Teperis” hokeja  laukuma apgaismoja elektroinstalācija, lampas un stabi.  Ir nodrošināta Smiltenes novada iedzīvotājiem iespēja spēlēt hokeju un slidot kvalitatīvi sagatavotā slidotavā ar labi izgaismotu laukumu.  Šī ir Smiltenē vienīgā iespēja spēlēt hokeju uz dabīgā ledus laukuma, kuru kopš biedrības dibināšanas apsaimnieko "Smiltenes Vanagi". Šo ledus laukumu ziemā iedzīvotāji izmanto ļoti aktīvi - skolniekiem notiek sporta stundas, trenējās hokeja komanda, notiek Vidzemes atklātā čempionāta hokejā spēles, aktīva dzīvesveida piekritēji nāk slidot un uzspēlēt hokeju.
Smiltenes atklātais ledus laukums apmeklētājiem ir pieejams bez maksas. Biedrības biedri, skolnieki, hokejisti ar savu darbu palīdz gan pie ledus sagatavošanas, gan uzturēšanas.

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo