Inventāra iegāde bērnu rotaļu laukumiem Bilskas un Mēru ciemos

 

Projekts: Inventāra iegāde bērnu rotaļu laukumiem Bilskas un Mēru ciemos
 
Īstenotājs: Biedrība "Vilkmuiža 2011"
Bilskas pagasta  Bilskas ciems un  Mēru ciems   
Līga Auga, tel. 29257467, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta kopējais finansējums 7108,60 EUR (4996 Ls)
ELFLA finansējums 6345,30 EUR (4496 Ls)
 
Projekta aktivitātes: 
Bilskas pagasta teritorijā atrodas vairāki ciemi- Bilska, Mēri, Zeltiņi, Loberģi, Raudiņa. Blīvāk apdzīvotie no tiem ir Bilskas un Mēru ciems. Šajos ciemos dzīvo daudz ģimenes ar bērniem. Pēdējos gados ir novērota tendence, ka jaunieši atgriežas laukos un dibina ģimenes. Lai apdzīvotās vietas padarītu iedzīvotājiem ērtākas, lai dažādotu brīvā laika pavadīšanas iespējas un uzlabotu dzīves kvalitāti ģimenēm ar bērniem, nepieciešams iegādāties inventāru  bērnu rotaļu laukumu izveidošanai Bilskas un Mēru ciemos. Rotaļu laukumā tiktu uzstādīti slidkalniņi un šūpoles, smilšu kaste un soliņi.
 Īstenojot projektu, pirmkārt, ieguvēji būs vietējie iedzīvotāji, kā arī pagasta viesi. Tiks paplašināta iespēja kvalitatīvi atpūsties un pavadīt brīvo laiku. Iespēja rotaļāties šajos laukumos, veicinās pilnvērtīgu bērnu attīstību. Rotaļu  laukumu izveide būs vērtīgs ieguldījums pagasta infrastruktūras un ainavas uzlabošanā.
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo