Piemājas saimniecības modernizācija

 

Projekts: Piemājas saimniecības modernizācija.
Īstenotājs: Aivars Butka, piemājas saimniecība Jaunpinnītes, Variņu pagasts
Aivars Butka, tel. 29156865, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Projekta kopējās izmaksas: 3400,19 EUR
ELFLA finansējums:  1530,09 EUR
 

 

Aivaram Butkam piederošajā piemājas saimniecībā ''Jaunpinnītes'' Variņu pagastā nodarbojas ar šādām nozarēm: biškopība -iegūst medu; putnkopība-iegūst vistu olas; cūkkopība -iegūst sivēnus; augkopība-iegūst graudus; biškopība - audzē nepieciešamos medus augus; dārzeņkopība- iegūst nepieciešamos dārzeņus putnkopībai, cūkkopībai. Visai produkcijai, kuru tirgo ir attiecīgas PVD dienesta izsniegtās atļaujas. Ir uzsākta saimniecības pāreja uz bioloģiskās saimniecības statusa iegūšanu.

Projekta ietvaros iegādāts siena vālotājs- ārdītājs (ar kardānu komplektā), kas nepieciešams augkopībai, lai savāktu salmus un varētu tos 2satīt ruļļos. Salmi tiek izmantoti putnkopībā un cūkkopībā,kā kaisāmais materiāls.

1Vēl iegādāti zemes diski (visas sekcijas robotas), kurš nepieciešams augkopībai,dārzeņkopībai un biškopībai, lai veiktu zemes apstrādi.

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo