Aktīvās atpūtas laukuma izveidošana Launkalnes ciemā.

launkalne 1 Iesniedzējs: Smiltenes novada dome, Launkalnes pagasta pārvalde

Projekta nosaukums: Aktīvās atpūtas laukuma izveidošana Launkalnes ciemā.
Projekta Nr. 16-09-AL10-A019.2203-000001
 
Projekta summa 9870,83  EUR, no tās ELFLA publiskais finansējums: 8883,75 EUR, līdzfinansējums 987,08  EUR
 
Īstenošanas vieta: Launkalne
Projekta īstenošanas laiks: 20.09.2016.- 30.06.2017.
Projekta vadītājas:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Projekta mērķis:
Projekta mērķis ir Launkalnes ciemā attīstīt un labiekārtot aktīvās atpūtas dabā infrastruktūru. Pati projekta mērķa sasniegšana ir vērsta uz iedzīvotāju līdzdalības, savstarpējās sadarbības veicināšanu, kas dotu iespēju Agnis foto 007iedzīvotājiem saliedētākiem, draudzīgākiem un uzturēt savu ķermeni labā fiziskā formā.
 
Projekta aktivitātes:
Launkalnes pagasta pārvalde kopīgi ar dažiem aktīvākajiem jauniešiem ievāca informāciju un izstrādāja vīziju par sporta laukuma izveidi un tā komplektāciju. Ziemā sagādā problēmas ar ledus uzliešanu slidot gribētājiem. Vasaras sezonā viss aktīvāk noslogots un izmantots ir volejbola laukums. Projekta ietvaros plānots izveidot un labiekārtot aktīvās atpūtas laukumu. Jau esošam basketbola laukumam uzstādīt ietvju apmales ar iespēju novadīt ūdeni pa laukumu stūriem, ievērojot visus būvniecības prasības, lai basketbola laukumu varētu izmantot ziemā, kā slidotavu, uzlejot ledus segumu. Izveidot volejbola laukumu nolietotā laukuma vietā, kurš tiks izveidots pēc labiekārtošanas elementu saraksta un tāmes (ieklāts ģeotekstils, nostiprināta pamatne, betonētas pamatnes, volejbola laukuma līniju uzstādīšanai un ierīkošanai, uzklāts jauns smilšu segums). Tiks uzstādīti soliņi dalībniekiem un līdzjutējiem. Teritorijā tiks izvietotas atkritumu urnas un uzstādīta pārvietojamā tualete. Laukuma uzturēšana tiks veikta Smiltenes novada domes budžeta ietvaros un ar pagasta iedzīvotāju brīvprātīgo darbu.
 
Rezultatīvie rādītāji: 
Sporta laukuma labiekārtošana 2312 m2
Tualete
Agnis foto 004  launkalne 5   launkalne 4
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo