Vestes pūtēju orķestrim "Smiltene"

 

Iesniedzējs: BDR "VIDZEMES PŪTĒJU ORĶESTRIS"
Projekta nosaukums: Vestes pūtēju orķestrim "Smiltene"
Projekta Nr. 19-09-AL10-A019.2204-000004
 
Projekta summa 3474,00 EUR 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 3126,60 EUR
līdzfinansējums 347,40 EUR
 
Īstenošanas vieta: Galdnieku iela 10A, Smiltene, 
Projekta īstenošanas laiks 17.06.2019.- 31.12.2019.
Projekta vadītāja: Jānis Silakalns, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.    
 
 Projekta mērķis:
Projekta mērķis ir veicināt kultūras kapitāla stratēģisku attīstību, uzlabojot orķestra dalībnieku vizuālo tēlu, pašujot vestes no dabiskiem materiāliem ar Latviešu tautas tērpam raksturīgiem elementiem. Ar orķestra māksliniecisko darbību popularizēt Smiltenes novada pievilcību, atpazīstamību, sniedzot augstvērtīgu, vizuāli un muzikāli baudāmu priekšnesumu.
 
Apraksts:
Projekta ietvaros vestes tiks darinātas pūtēju orķestrim Smiltene.
Patlaban orķestri vienīgais vizuālais vienojošais elements ir vestes, kas kalpojušas jau vairāk kā 20 gadus. Tās laika gaitā ir nolietojušās un kļuvušas nepievilcīgas. Pēc projekta realizēšanas uzlabosies orķestra kopējais vizuālais izskats, mūziķi labi jutīsies, jo vestes būs darinātas no dabiska materiāla un varēs sniegt nevainojamu muzikālo sniegumu, tā popularizējot Smiltenes novadu. Kopumā projektā paredzēts iegādāties 50 vestes. Orķestrī mūziķu sastāvs ir vecumposmos gandrīz nemainīgs - skolēni, jaunieši un pieaugušie, tas nodrošinās projekta ilgtspēju, jo būs iespējams nodot vestes jaunajiem dalībniekiem.
 
Rezultatīvie rādītāji
Veste ar oderi 50 gb

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo