Tērpu iegāde bērnu popgrupai "Palsiņas"

 spekavots-palsinas 6Iesniedzējs: Sieviešu biedrība “Spēkavots”

Projekta nosaukums: “Tērpu iegāde bērnu popgrupai "Palsiņas"
Projekta Nr. 17-09-AL10-A019.2104-000001
 
 
 
Projekta summa 770,00 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 693,00 EUR
līdzfinansējums 77,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Kultūras nams, Palsmane
Projekta īstenošanas laiks 08.01.2018.-20.03.2018.
Projekta vadītāja:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Iegādāties koncerttērpus bērnu popgrupai "Palsiņas", lai atbalstītu viņu sasniegumus un dotu ieguldījumu interešu un kultūras aktivitātēs.
 
Apraksts: 
Pateicoties biedrības "Spēkavots" biedru atbalstam, pozitīvajai attieksmei un darbam sabiedrības labā, biedrībai ir izdevies realizēt vairākus projektus Palsmanē. Biedrības biedri ir sevi parādījuši ne tikai darbā, bet viņi ir arī aktīvi kultūras un pašdarbības pasākumu atbalstītāji. Arvien populārāki kļūst dažādi festivāli, koncerti, kuros meklē jaunus talantus jau agrā bērnībā. Vairāki izcili pedagogi un psihologi ir atzinuši, ka tas, ko ieguldām savos bērnos jaunākajā vecumā ir pamats viņa personības turpmākajai izaugsmei. Tāpēc ir svarīgi apzināt un popularizēt bērnu sasniegumus. Trīs mēnešus Palsmanē darbojas bērnu popgrupa "Palsiņas", kurā dzied biedrības biedru bērni un mazbērni. Savā neilgajā pastāvēšanas laikā popgrupa ir sniegusi koncertus savā pagastā un piedalījušies arī Trikātas novada svētkos, kā arī izveidojusi sadarbību ar pieredzē bagāto popgrupu "Notiņas" no Valmieras. Savos koncertos popgrupa "Palsiņas" priecē ar skanīgiem un atraktīviem priekšnesumiem, taču grupas vizuālais koptēls ne vienmēr ir atbilstošs viņu repertuāram. Dalībnieki ir no ģimenēm, kurās ir vairāki bērni un ne visi var atļauties jaunus tērpus. Biedrība novērtē gan grupas vadītājas, gan dalībnieku sniegumu un redz viņu darbību arī nākotnē, tāpēc vēlas iegādāties jaunus koncerttērpus.
 
Rezultatīvie rādītāji:
Meiteņu svārki ar lencīti 10 gb
Meiteņu svārki 10 gb
Zēnu garās bikses 10 gb

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo