SIA Artehno saimnieciskās darbības attīstība.

Agnis foto-6Iesniedzējs: SIA Artehno

Projekta nosaukums: SIA Artehno saimnieciskās darbības attīstība
Projekta Nr. 16-09-AL10-A019.2101-000002
 
Projekta summa 83 794,00   EUR,
     no tās ELFLA publiskais finansējums: 35 000,00  EUR
     līdzfinansējums  48 794,00  EUR
 
Īstenošanas vieta: Loberģi, Bilskas pagasts
Projekta īstenošanas laiks: 14.11.2016.- 29.09.2017.
Projekta vadītājas:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta mērķis:
Projekta mērķis ir izveidot atbilstošas telpas un iegādāties nepieciešamās iekārtas dažāda veida metālapstrādes pakalpojumu sniegšanai, kas nodrošinās SIA Artehno saimnieciskās darbības paplašināšanu un vienlaicīgi sekmēs Abulas lauku partnerības izstrādātās stratēģijas noteikto mērķu sasniegšanu.
 
Projekta aktivitātes:
Projekta ietvaros, veicot ēkas rekonstrukciju, plānots izveidot plašas, modernas un plānotajai darbībai atbilstošas telpas Smiltenes novada Bilskas pagasta Loberģos. Lai nodrošinātu projektā plānoto pakalpojumu sniegšanu, darbu veikšanu un optimālus darba apstākļus uzņēmuma darbiniekiem, ir nepieciešamas plašas, siltinātas telpas ar labu apgaismojumu, betonētu grīdas segumu, plašiem vārtiem un labu ventilāciju. Šādas telpas nav uzņēmuma rīcībā un rūpīgi izskatot visus tirgū pieejamos/piedāvātos variantus, tika secināts, ka vislabāk šādas telpas būtu veidot pašiem no jauna atbilstoši plānotajām ražošanas/pakalpojumu sniegšanas vajadzībām. Atbilstošas, plašas telpas dos iespēju nepieciešamības gadījumā izgatavot arī liela gabarīta metāla konstrukcijas un iekārtas(piem., transportierus), kā arī ļaus paplašināt uzņēmuma darbību ar jauniem produktiem nākotnē.
Papildus projekta ietvaros plānots iegādāties nepieciešamās iekārtas/darbgaldus ražošanas un pakalpojumu sniegšanas nodrošināšanai. Izvērtējot tirgū pieejamās iekārtas, to funkcionalitāti, kvalitāti un cenas, tika pieņemts lēmums, ka nepieciešamie darbgaldi, rūpīgi izvērtējot, tiks iegādāti lietoti, bet kvalitatīvi un darbā pārbaudīti. Tādējādi nodrošinot optimālu cenas un kvalitātes attiecību.
Līdz ar to projekta attiecināmās izmaksas veidos ēkas rekonstrukcijas darbu izmaksas, bet neattiecināmās izmaksas veidos iegādājamie pamatlīdzekļi (profilnažu asināšanas darbagalds, ēvelnažu asināšanas darbagalds, universāls asināšanas darbagalds, zāģripu automatizēts asināšanas darbagalds, metināšanas iekārta u.c.),kas tiks iegādāti par savu naudu( nepretendējos uz ES līdzfinansējumu).
 
Rezultatīvie rādītāji: 
Ēkas rekonstrukcija 756 m2 
 DSC09613   DSC09615   
 
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA