Džudo tērpu iegāde Smiltenes džudistiem

Iesniedzējs: SIA DINAMO LAT VIDZEME
Projekta nosaukums: Džudo tērpu iegāde Smiltenes džudistiem
Projekta Nr. 19-09-AL10-A019.2204-000005
 
Projekta summa 556,50 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 500,85 EUR
līdzfinansējums 55,65 EUR
 
Īstenošanas vieta: Kalnamuiža, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads
Projekta īstenošanas laiks 01.07.2019.- 01.10.2019.
Projekta vadītāja: Edgars Matuks, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Nodrošināt vismaz daļai audzēkņu treniņiem un sacensībām nepieciešamo tērpu - kimono. Papildināt kluba rīcībā esošo Kimono skaitu, tādējādi paplašinot audzēkņu skaitu, kuriem nebūtu vajadzība tērēt savus finanšu līdzekļus kimono iegādei. Kā arī sniedzot šādu iespēju - saņemt kimono no kluba, piesaistīt papildus audzēkņus!
 
Apraksts:
Kimono džudo treniņos ir ļoti svarīgs ekipējums un bez tā treniņi praktiski nav iespējami. Dalība sacensībās bez kimono ir aizliegta vispār. Bērniem augot, kimono mainīt var nākties samērā bieži, tas rada papildus finanšu slogu bērna vecākiem. Īstenojot projektu, sportistiem tiktu dota iespēja kimono, kurš kļuvis par mazu, iemainīt pret citu - lielāku.
Nododot kimono audzēknim, tas ar parakstu apliecina ka kimono ir saņēmis un ka tas tiks kopts un maksimāli taupīts. Visi kimono, kas nav izsniegti, glabājas treniņu norises vietā. Ja kimono tiek apzināti bojāts, tad tā lietotājam ir jāsedz radītie zaudējumi iegādājoties jaunu tērpu. Savukārt ja bojājumi radušies nolietojuma dēļ, kompensācija netiek prasīta. 
 
Rezultatīvie rādītāji
Džudo tērpigab.25

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo