Izsludināta cenu aptauja pētījumam

      „Abulas lauku partnerība” izsludina cenu aptauju pētījumam „Abulas lauku partnerības vietējās attīstības stratēģijas ieviešanas izvērtējums, devums darbības teritorijas attīstībai - secinājumi un priekšlikumi”

     Pētījuma mērķis:   Iegūt pārskatāmu informācijas apkopojumu ar secinājumiem un priekšlikumiem par biedrības „Abulas lauku partnerība” vietējās attīstības stratēģijas ieviešanu tās darbības teritorijā, īstenojot ELFLA (Lauku attīstības programmas 2007.–2013.gadam) pasākumu "Vietējās attīstības stratēģijas". 
     Uzdevums: Veikt teritorijas iedzīvotāju un projektu īstenotāju aptaujas un padziļinātās intervijas atbilstoši mērķgrupām, organizēt fokusgrupu diskusijas stratēģijas darbības teritorijā, apzinot vietējo iedzīvotāju vajadzības un stratēģijas ieguvumu novērtējumu, iekļaujot izpētē Variņu, Palsmanes, Bilskas, Smiltenes, Brantu, Blomes, Launkalnes pagastu teritorijas un Smiltenes pilsētu. Noteikt, kādas izmaiņas un ieguvumi sasniegti, ieviešot LEADER projektus, kāda ir to ilgtspēja. Priekšlikumi un ieteikumi nākošās vietējas attīstības stratēģijas sagatavošanai.
 
Pasūtījuma tehniskā  specifikācija ŠEIT
 
Piedāvājums  pakalpojuma veikšanai jāiesniedz līdz 2014.gada 13.martam
Paredzamais pasūtījuma līguma izpildes termiņš: 2014.gada 1.jūlijs
Sīkāka informācija Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , tel. 28368431 Sveta Rozīte
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA