Abulas lauku partnerības seminārs Palsmanes pagastā.

 

     Šā gada 7. februārī plkst.12.00 Smiltenes novada darbīgie ļaudis tiek aicināti  Palsmanes pagastā, kur kopā ar biedrību „Spēkavots”  tiek organizēts pasākums „Veiksmes stāsti radošai un darbīgai dzīvei, LEADER pieejas īstenošana uzņēmējdarbībai”.  
     Pasākuma pirmajā daļa plānots seminārs. Kā laukos uzsākt savu uzņēmējdarbību un kā veiksmīgāk to attīstīt -  ar savu pozitīvās prakses piemēru dalīsies  uzņēmēja no Koknese Anta Kučere, bioloģiskās z/s Janavas   īpašniece. Saimniecības dibinātāja savā saimniecībā audzē tomātus, gurķus, zāļu tējas, garšaugus, kā arī ir mācījusies Francijā pašas audzētās daudzās dabas veltes sagatavot skaistumkopšanai.  
     veccepli1Tāpat semināra laikā tiksimies ar darbīgiem ļaudīm Palsmanes pagastā. Z/s Veccepļi īpašniece Līga Zvirbule ir īstenojusi vairākus LEDER projektus mājražošanas atbalstam un dalīsies savā pieredzē. Savukārt par sentēvu kulinārā mantojuma saglabāšanas nozīmi pastāstīs palsmanietis Jānis Valdmanis. 
     Diskusijas laikā runāsim par tām iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbības attīstībai laukos, kuras varētu risināt ar LEADER pieeju nākošajā periodā (2015-2020).
     Pasākumā otrajā daļā iesaistīsimies radoša starpnovadu biedrību spēle „Mazs bij’ tēva novadiņš”. 
     Uz semināru īpaši tiek aicināti tie interesenti, kuri plāno uzsākt darīt kaut ko savu laukos, bet līdz šim kaut kādu apstākļu dēļ to nav uzsākuši. 
     Semināra programma  šeit un pieteikšanās elektroniski www.abulas.lv  ( aktualitātes -  registracija semināram)  līdz  6.februārim. 
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo