Seminārs Variņos

 

    variņi Kādi LEADER projekti ir īstenoti Variņu pagastā un  kāds ir to devums iedzīvotājiem  – uz šādu semināru biedrība „Abulas lauku partnerība”  kopīgi ar biedrību „Lauku iedzīvotāju sadarbības apvienība “Variņi” (LISA Variņi) aicina Variņu pagasta iedzīvotājus  šā gada 10.aprīlī  plkst. 14.00 uz Variņu tautas namu.
     „Abulas lauku partnerības” vadītāja Sveta Rozīte stāstīs par paveikto 2009. – 2014. gadā īstenojot Vietējās attīstības stratēģiju.   
      Par iespējamo sadarbību ar pašvaldību un pašvaldības redzējumu par LEADER projektu īstenošanu nākošajā plānošanas periodā stāstīs Variņu  pagasta pārvaldes vadītājs Uldis Birkenšteins. 
     Savukārt biedrības LISA Variņi vadītāja Ilze Jaunpetroviča stāstīs par biedrības īstenotajiem projektiem. Savā redzējumā par to, ko ir devuši īstenotie projekti Variņiem,  varēs padalīties ikviens klātesošais.
     Par iespējām attīstīt laukos uzņēmējdarbību, kā dzīvot un izdzīvot laukos, savā pieredzē dalīsies Marika Šube un Egita Zariņa no Jaunpiebalgas pagasta.  
     Diskusijas laikā runāsim par tām iespējām un izaicinājumiem, kuras varētu risināt ar LEADER pieeju nākošajā  periodā (2015.g-2020.g) Variņos, iekļaujot arī tās iespējas, kuras veicinātu  uzņēmējdarbības attīstību Variņu pagastā. 
Semināra plānotā programma 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo