3.Latvijas lauku kopienu parlaments "Visai Latvijai jādzīvo!"

 Vēl joprojām tiek  gaidīti pieteikumi Lauku Kopienu parlamentam!

15.-16.-17.-18. jūnijs Kandava! 
3.Latvijas Lauku kopienu parlaments "Visai Latvijai jādzīvo!"
Piesakieties paši un uzrunājiet dalībai, padodot šo informāciju tālāk, arī savas teritorijas aktīvaos NVO, uzņēmējus un pašvaldību pārstāvjus. Tieši vietējā un reģionālā līmeņa dalībnieku praktiskā pieredze Kopienu parlamentā ir ļoti nozīmīga!
Plānotā programma: 
- 15. jūnija dzirdēsim Raimonda Graubes un citu spēka cilvēku uzrunas, diskutēsim un uzklausīsim brīnišķīgus personiskās pieredzes spēka stāstus par "Mūsu pašu spēku", kā arī dalīsimies paši ar saviem ēdieniem, dzērieniem un spēka stāstiem;
- 16. jūnija rītu sāksim ar ziņojumiem no 8 ministrijām par situāciju lauku teritorijā attiecīgajā nozarē sesijā "Latvijas Lauki šodien", ko turpināsim ar viedokļu līderu paneļdiskusiju "Vai Latvijas lauki kļūs pagātne?";
- 16. jūnija pēcpusdienā 10 darba grupās kopā ar valsts pārvaldes pārstāvjiem, akadēmiķiem un praktiķiem runāsim par LEADER/SVVA pēc 2020. gada, Latvijas reemigrācijas plānu, Reģionālajām pamatnostādnēm, Lauku attīstības programmu pēc 2020. gada, Nacionālā attīstības plāna vidustermiņa novērtējumu, Deliģējuma fnkcijām, Sabiedrības iesaisti pašvaldības darbā u.c. izstrādājot konkrētus priekšlikumus un ierosināmās izmaiņas.
- 17. jūnija rītā kopā ar Eiropas Parlamenta deputātiem, politikas veidotājiem, akadēmiķiem un citiem viedokļu līderiem diskutēsim, uzklausot izstrādāto rīcības plānu un vīziju sesijā "Visai Latvijas jādzīvo!
- 18.jūnijs Pieredzes braucieni pa Kurzemi kopā ar vietējām rīcības grupām
Pieteikšanās Lauku Kopienu parlamentam  ej.uz/3LLKP
Latvijas lauku forums priecāsies  par Jūsu dalību visās parlamenta dienās, tomēr, ja netiekat uz visām dienām, variet droši piedalīties arī atsevišķās dienās!
 

 

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas