Biedrības KOPSAPULCE 25.03.22.

 

KOPSAPULCE-AFIŠA-250322 Biedrība "Abulas lauku partnerība" izsludina biedru kopsapulci 2022.gada 25.martā plkst. 13.00 Blomes tautas namā. 
 
Uz biedrības kopsapulci ir uzaicinātas Latvijas lauku foruma pārstāves Anita un Kristīne, lai kopīgi diskutētu par nākotni laukos savā teritorijā, Latvijā un Eiropā kopumā. 
 
Aicinām aizpildīt Abulas lauku partnerības  lauku attīstības barometru!
Lauku attīstības barometrs ir izveidots ar mērķi izvērtēt, kā ir īstenojušies dažādi uzdevumi, kas līdzšinējās lauku attīstības diskusijās ir identificēti kā aktuāli kvalitatīvas un ilgtspējīgas lauku vides veidošanai. Barometrā ir apkoptas Kopienu parlamentu rezolūcijās un Abulas lauku partnerības vietējās attīstības stratēģijā aktualizētie rīcību virzieni.
Aicinām Jūs, balstoties uz savām zināšanām, pieredzi un savas vietējās teritorijas vai kopienas situācijas pārzināšanu, novērtēt skalā no 1 (ļoti vāji) līdz 10 (izcili), cik lielā mērā, Jūsuprāt, katrs no izvirzītajiem uzdevumiem ir īstenojies Abulas lauku partnerības  darbības teritorijā.
 
Lūdzam aizpildīt barometru līdz 2022. gada 24. martam , ejot uz saiti: https://www.questionpro.com/t/ASuPCZrYW4 
 
Rezultāti tiks prezentēti Abulas lauku partnerības  kopsapulces dienā 2022. gada 25. martā  plkst. 13.00, diskusijā par nākotni, kas tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Lauku forums 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA