Starptautiskais projekts „Ceļojošā mākslas izstāde starp Baltijas valstīm”.

     Pavisam drīz š.g. jūnija beigās no 28.06-03.07.2013 novada muzeja telpās „ Mēru muiža” notiks starptautiskā  projekta nometne  „Ceļojošā mākslas nometne starp Baltijas valstīm” . Radošās mākslas nometnē piedalīsies divas valstis- Latvija un Lietuva.  Nometni organizē biedrība  „Abulas lauku partnerība” (ALP), kura uzvarēja "Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbības " rīcības programmas pasākuma konkursā.  ALP šo projektu palīdz realizēt sadarbībā ar  Smiltenes Mākslas skolu. 
     Vislielākais uzsvars tiks likts uz māksliniekiem amatieriem.  Pavisam projektā piedalīsies 12 dalībnieki, no katras valsts pa 6. Radošo nometni vadīs profesionāli mākslas pedagogi- V. Balode no Smiltenes Mākslas skolas un pensionētā mākslas pasniedzēja D. Pelše no  Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas.  Radošās nometnes tēma „Senatne caur mūsdienu acīm” (skat. programmu).  Taps jaunas gleznas, kurās katrs mākslinieks ar savu redzējumu gleznos Smiltenes novada muzeja ēku „Mēru muiža”. Tā būs viena no iespējām kā reklamēt savu novadu, novadu muzeju ne tikai Latvijā , bet visā Eiropā. 
     Mēs sakām lielu paldies tiem dalībniekiem, kas ir jau pieteikušies. Ar šī raksta palīdzību vēlreiz īpaši uzrunājam māksliniekus amatierus.  Nepalaid garām vienreizēju iespēju, vēl ir iespēja pieteikties,  gaidām atsaucību.  Ieskaties biedrības www.abulas.lv    mājas lapā, aizpildi anketu un atsūti to līdz 20 .jūnijam.  
 
Sagatavoja biedrības „Abulas lauku partnerība”
Starptautiskā projekta vadītāja
M. Kupriša

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo