Seminārs Launkalnē

 

   DSC08964  Kā laukos uzsākt savu uzņēmējdarbību un kā veiksmīgāk to attīstīt – uz šādu diskusiju biedrība „Abulas lauku partnerība”  kopīgi ar biedrību „ArīTev” aicina šā gada 27.martā plkst. 20.00 Launkalnes kultūras namā uz semināru Launkalnes pagasta uzņēmējus – mājražotājus, amatniekus, lauku tūrisma uzņēmējus, dažādu pakalpojumu sniedzējus, kā arī citus Launkalnes pagasta iedzīvotājus, kuriem ir interese par LEADER projektu īstenošanu.
    Kā „Abulas lauku partnerībā”,  īstenojot  vietējās attīstības stratēģiju, veicies  ar uzņēmēju atbalstam projektu īstenošanu, pastāstīs biedrības vadītāja Sveta Rozīte. Ne mazāk svarīgi ir arī projekti iedzīvotāju aktivitāšu nodrošināšanai, teritorijas sakopšanai, kultūras mantojuma saglabāšanai, tādēļ semināra laikā arī pieskarsimies šai tēmai. 
    Par iespējamo sadarbību ar pašvaldību un pašvaldības redzējumu par LEADER projektu īstenošanu nākošajā plānošanas periodā pastāstīs Launkalnes  pagasta pārvaldes vadītājs Māris Lazdiņš.
     Savā pieredzē par īstenotajiem projektiem dalīsies launkalnieši  - biedrība „Arī Tev”, SIA Zītari IR, kuri ir īstenojuši LEADER projektus, kā arī savā pieredzē par projektu īstenošanu varēs padalīties ikviens klātesošais.
     Diskusijas laikā runāsim par tām iespējām un izaicinājumiem uzņēmējdarbības attīstībai laukos, kuras varētu risināt ar LEADER pieeju nākošajā  periodā (2015.g-2020.g) . 
     Uz semināru īpaši tiek aicināti tie interesenti, kuri plāno uzsākt darīt kaut ko savu laukos, bet līdz šim kaut kādu apstākļu dēļ to nav uzsākuši.  
Laipni gaidīti Launkalnē! 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo