Multimēdiju un informācijas tehnoloģiju ieviešana bezmaksas neformālās izglītības pilnveidošanai riska bērniem un pusaudžiem no Smiltenes pilsētas un apkārtējiem pagastiem.

Projekts: "Multimēdiju un informācijas tehnoloģiju ieviešana bezmaksas neformālās izglītības pilnveidošanai riska bērniem un pusaudžiem no Smiltenes pilsētas un apkārtējiem pagastiem."
Īstenotājs: Nodibinājums "Bērnu brīvā laika centrs "LIGZDIŅA""
Peldu iela 11a, Smiltene
Natālija Gailīte, tel. 22043552, e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Projekta kopējās izmaksas: 7030,13 EUR (4941 Ls)
ELFLA fonds 6972,50 EUR (4900 Ls)
 
Projekta aktivitātes: 
Projekta ietvaros iegādāta multimēdiju iekārta - portatīvais dators, projektors un datu kamera un 4 datori ar programmatūru. Plānotās bezmaksas nodarbības būs pieejamas atstumtības riskam pakļautiem bērniem. Audzēkņi varēs izmantot bērnu centra piedāvātas iespējas arī jūnijā un augustā, kad citi interešu pulciņi ir slēgti. Modernu tehnoloģiju pielietojums padarīs nodarbību saturu spilgtāku, uzskatāmāku un aizraujošāku, īpaši pusaudžiem. Multimēdiju iekārta ļaus demonstrēt mācību filmas uz lielā ekrāna. Izmantojot centra darbinieku profesionālās prasmes, veidosim pašu spēkiem interaktīvos mācību materiālus. Četri jauni datori palīdzēs bērniem, kuriem datoru nav mājās, pildīt mājas darbus un meklēt mācībām nepieciešamo informāciju,dežurants sekos, lai datori netiktu izmantoti nelietderīgi.  Laika gaitā, piesaistot speciālistus, radīsim iespēju bērniem jau no sākumskolas apgūt pamatprasmes un zināšanas datorgrafikā, animācijā, prezentāciju veidošanā, bērni varēs savas zināšanas pielietot, veidojot paši projektus un prezentācijas. 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo