Vecā Parka brīvdabas trenažieru laukuma pilnveidošana.

 

Projekts:  Vecā Parka brīvdabas trenažieru laukuma pilnveidošana.
Īstenotājs: Biedrība “Smiltenes sporta centrs"
Guntars Markss,  e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.         tel.  26460704
Projekta kopējās izmaksas: 3000,00  EUR
ELFLA finansējums 3000,00  EUR
 
 
Sakarā ar Smiltenes iedzīvotāju lielo interesi un aktivitātēm brīvdabas trenažieru laukumā, biedrība "Smiltenes sporta centrs" lēma par iespēju papildināt ar trim dažādiem trenažieriem publiski pieejamo brīvdabas trenažieru laukumu Smiltenē  "Vecā parka" teritorijā. 
Interesanti un saturīgi pavadīt brīvo laiku vēlas katrs no mums, bet īpaši to vēlas jaunieši. Viņi ir aktīvi ar vēlmi darboties, tomēr ne vienmēr šī enerģija tiek ievirzīta pareizā gultnē. 
Tieši brīvā laika pavadīšanas iespēja ir viena no problēmām Smiltenes jauniešu vidū. Tāpēc apzinot Smiltenes jauniešu, kā arī pārējo vecuma grupu sporta aktīvistus, Smiltenes sporta centrs uzskata par lietderīgu pilnveidot brīvdabas trenažieru laukumu Smiltenē, '''Vecā Parka" teritorijā.
 Projekta mērķauditorija ir iedzīvotāji vecumā no 8 - 80 gadiem, kas padara šo laukumu pievilcīgu lielai daļai pilsētas iedzīvotāju. Brīvdabas trenažieru laukums atrodas viegli pieejamā vietā. Īpaši populāra šī vieta ir vasarā, kad cilvēki aktīvi nodarbojas ar nūjošanu, braukšanu ar velosipēdiem un peldas tuvējā Tepera ezera peldvietā. 
 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

smiltenes novads

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

leaderlogo