Vizuālās prezentācijas un muzikālās aparatūras iegāde sabiedriskajām aktivitātēm.

Projekts: Vizuālās prezentācijas un muzikālās aparatūras iegāde sabiedriskajām aktivitātēm.

Īstenotājs: Sieviešu biedrība "Spēkavots"
Kultūras nams, Palsmane
Birute Mežale, tel. 28349158; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inese Pērkone, tel. 26471438; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
        
Projekta kopējās izmaksas: 3329,52 EUR (2340 Ls) spekavots aparatura
ELFLA finansējums:  2996,57 EUR (2106 Ls)

Projekta aktivitātes: Tehniskā aprīkojuma iegāde - magnetola, divkanālu mikrofona sistēma, skandas, dators, projektors. Biedrība organizē pasākumus, kas dod iespēju dažāda vecuma iedzīvotājiem piedalīties pasākumos.  Aprīkojums sekmē kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu un mūsdienu prasībām atbilstošu infrastruktūras pakalpojumu pieejamību lauku iedzīvotājiem.
Sieviešu biedrības pamatdarbība ir vērsta uz lauku iedzīvotāju sabiedrisko aktivitāšu veicināšanu, pilnveidot iedzīvotāja personības attīstību - nodrošināt ar informāciju par tiesībām darba attiecībās, veicināt panākumus darbā un popularizēt karjeras iespējas, sniegt sociālo palīdzību neaizsargātajām un maznodrošinātajām cilvēku grupām, integrēt sabiedrībā cilvēkus ar īpašajām vajadzībām, piedalīties vides sakopšanā un aizsargāšanā, sekmēt latvisko tradīciju izkopšanu un atjaunošanu un rosināt veselīga dzīves veida uzturēšanu.

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas