Sabiedrisku pasākumu un atpūtas vietas izveide Palsmanē.

sabiedrisku paskumu un atptas vietas izveide palsman

Projekts: Sabiedrisku pasākumu un atpūtas vietas izveide Palsmanē.

Īstenotājs: Sieviešu biedrība "Spēkavots"
Kultūras nams, Palsmane
Birute Mežale, tel. 28349158; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Inese Pērkone, tel. 26471438; e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
        
Projekta kopējās izmaksas:  14222,73 EUR (9996 Ls)
ELFLA finansējums:  12800,45 EUR (8996 Ls)

Projekta aktivitātes: Veikta teritorijas labiekārtošanu 0,7 ha platībā, izveidojot aktīvās atpūtas vietas un mazās arhitektūras objektus, radot publiski pieejamu rekreācijas zonu, veidojot pievilcīgu dabas ainavu vietējā lauku teritorijā. Izveidota atpūtas vieta „Mīlestības skvēriņs”, kuru plānots izmantot dažādu aktivitāšu un pasākumu organizēšanai iedzīvotājiem. Projekta ietvaros ierīkoja zālāju 0,7 ha platībā, celiņus, ainavā uzstādīja akmens skulptūru.
Nākotnē parks tiks labiekārtots kā satikšanās vieta ikvienam palsmanietim un viesim,  kuri savas sirds atmiņas saista ar Palsmani. Nozīmīgos notikumos vietas labiekārtošana tiks turpināta, iestādot jaunus stādījumus.

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas