Āra vingrošanas trenažieru iegāde un uzstādīšana Launkalnē

 

trenazieri-launkalne 8Iesniedzējs: Smiltenes novada dome
Projekta nosaukums: Āra vingrošanas trenažieru iegāde un uzstādīšana Launkalnē
Projekta Nr. 18-09-AL10-A019.2103-000004
 
 
 
Projekta summa 8440,67 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 7623,60 EUR
līdzfinansējums 847,07 EUR
 
Īstenošanas vieta: Launkalne, Smiltenes novads
Projekta īstenošanas laiks 09.04.2018.- 30.11.2018.
Projekta vadītāja: Māris Lazdiņš, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Launkalnes ciematā radīt iedzīvotājiem vietu fiziskās attīstības veicināšanai un veselības stiprināšanai nodrošināt saskarsmes iespējas jauniešiem sportojot kopā ar vecākiem, kolēģiem un draugiem, bezmaksas fiziskā aktivitātes svaigā gaisā ar ilgtspējīgu izmantošanu, drošu vidi un estētisku noformējumu. Pati projekta mērķa sasniegšana ir vērsta uz iedzīvotāju līdzdalības, savstarpējās sadarbības veicināšanu, kas dotu iespēju iedzīvotājiem būt saliedētākiem, draudzīgākiem.
 trenazieri-launkalne 1   trenazieri-launkalne 10   trenazieri-launkalne 9  
Apraksts:
2016.gada aprīlī Launkalnes pagasta pārvalde kopīgi ar dažiem aktīvākajiem jauniešiem ievāca informāciju un izstrādāja vīziju par aktīvās atpūtas laukuma izveidi Launkalnē un tā komplektāciju. Līdz 2017.gada 30.jūnijam tika izveidots un labiekārtots aktīvās atpūtas laukums - tika uzlabots basketbola laukums un uzbūvēts jauns volejbola laukums, tika uzstādīti soliņi, atkritumu tvertnes un tualete. 
Lai laukums funkcionētu pilnvērtīgāk, pēc iedzīvotāju pieprasījuma, teritoriju nepieciešams aprīkot ar āra trenažieriem. Āra vingrošanas trenažieri būs ikvienam brīvi pieejami, droši lietošanā un universāli- tos varēs izmantot gan pieaugušie, gan jaunieši un bērni, to lietošanai nav nepieciešama iepriekšēja fiziska sagatavotība. Tie lieliski papildinās aktīvās atpūtas laukumu, jo atradīsies vienā teritorijā. 
Projekta ietvaros plānots iegādāt un uzstādīt 6 iekārtas, no tām viena ar trīspusēju lietošanu un pārējās ar divpusēju lietošanu. Tas nozīmē, ka vienlaicīgi uz šiem sporta trenažieriem ar fiziskām aktivitātēm ir iespējams nodarboties 13 cilvēkiem. Aktīvās atpūtas laukuma izveide un papildus sporta aprīkojuma (āra trenažieru) iegāde un uzstādīšana vietējiem iedzīvotājiem- Launkalnes bērniem, jauniešiem, gan sievietēm gan vīriešiem un visai ģimenei kopīgi, vecākiem un vecvecākiem un pagasta ciemiņiem radīs iespēju sanākt kopā, rīkot kopīgus sporta un atpūtas pasākumus, uzturēt sevi labā fiziskā formā un gūt pozitīvas emocijas, vingrojot svaigā gaisā. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
Āra trenažieri 6 gab

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA