Veselai un laimīgai sievietei

 apmacibas SmilteneiLatviaji 2Iesniedzējs: Biedrība “Smiltenei un Latvijai”

Projekta nosaukums: Veselai un laimīgai sievietei
Projekta Nr. 18-09-AL10-A019.2105-000004
 
Projekta summa 1000,00 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 900,00 EUR
līdzfinansējums 100,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Silva 23, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads
 
 
Projekta īstenošanas laiks 06.04.2018.- 03.10.2018.
Projekta vadītāja: Lāsma Vilkasta, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta mērķis:
Izglītot un rosināt lauku sieviešu iesaistīšanos rūpēs par savu veselību, jo tikai vesela sieviete ir laimīga sieviete, līdz ar to laimīga ir arī ģimene, uzlabojas dzīves kvalitāte un iegūst visa apkārtējā sabiedrība.
 
Apraksts:
Pēc vispasaules statistikas datiem, katra otrā sieviete savas dzīves laikā saskaras ar mazā iegurņa veselības problēmām. Šodien medicīna šīs problēmas risināšanu noveļ uz fitnesa pasauli, savukārt fitnesa treneriem par šīm problēmām sievietes ķermenī netiek mācīts. Pasaules labākās sieviešu fitnesa sistēmas, kas izstrādātās sadarbojoties gan fitnesa treneriem, gan ārstiem, visas iekļauj īpašus vingrojumus iegurņa pamatnes muskulatūras attīstībai. Un šāda sistēma ir pieejama beidzot arī Latvijā. Šī sistēma sevī iekļauj gan izglītojošu lekciju par reproduktīvo anatomiju un nozīmi, gan īpaši izstrādātus un klīniskos pētījumos pārbaudītus vingrojumus, kas palīdz sievietei uzturēt veselu iegurni un izprast sievietes ķermenim draudzīgākās fiziskās aktivitātes, kas nenodara vēl lielāku ļaunumu. 
Projekta ietvaros tika organizētas apmācības. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
Apmācību cikls “Veselai sievietei” 

 apmacibas SmilteneiLatviaji 1

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA