Eneagramma - efektīvs instruments personības izaugsmei!

 EneagrammaIesniedzējs: BDR  "SMILTENEI UN LATVIJAI"

  Projekta nosaukums: Eneagramma - efektīvs instruments personības izaugsmei!
  Projekta Nr. 19-09-AL10-A019.2205-000002
 
Projekta summa 1000,00 EUR 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 900,00,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Silva 23, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads
 
Projekta īstenošanas laiks 17.06.2019.- 10.02.2020.
Projekta vadītāja: Lāsma Vilkasta, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Apmācību mērķis ir aktivizēt dažādu sociālo grupu pārstāvjus - jaunās māmiņas, cilvēkus ar īpašām vajadzībām, bezdarbniekus un citus cilvēkus, kuri grib saprast kā sevi realizēt, kā veidot pozitīvas savstarpējās attiecības, kas ir viņu mērķis un misija šajā pasaulē, organizējot apmācības personības izaugsmes iespējām, sevis iepazīšanai.
 
Apraksts:
Nav noslēpums, ka problēma ir dažādu cilvēku grupu nespēja iekļauties sabiedrībā nabadzības, nepietiekamas izglītības, bezdarba, diskriminācijas vai citu apstākļu dēļ. Tātad cilvēks nespēj piekļūt pakalpojumiem un precēm, nespēj īstenot savas tiesības un izmantot iespējas, jo pastāv šķēršļi, kas to liedz, piemēram, vides nepieejamība, sabiedrības aizspriedumi, emocionālā un fiziskā vardarbība. Šiem cilvēkiem ir liegtas vai apgrūtinātas iespējas iegūt pietiekamus ienākumus, saņemt dažādus pakalpojumus un preces, kuras ir būtiski nepieciešamas pilnvērtīgai funkcionēšanai sabiedrībā. Jāņem vērā, ka dzīves kvalitātes izjūtu veido cilvēku subjektīvie priekšstati par to, kas ir laba dzīve, viņu subjektīvais dzīves vērtējums un apmierinātība ar dažādām dzīves jomām. Trūkst motivācijas dzīves kvalitātes uzlabošanai un ir mazattīstītas problēmas risināšanas prasmes. Daudziem ir neticība savām spējām uzlabot savu dzīves līmeni.
Apmācību mērķis ir palīdzēt šiem cilvēkiem nostāties uz savām kājām, uzlabot dzīves kvalitāti, paaugstināt viņu rīcībspēju, motivāciju, dzīves kvalitāti, izzināt un saprast sevi.
Grupas dalībniekiem pēc nodarbībām paaugstināsies pašcieņa, būs vēlme iesaistīties sabiedrības dzīvē, plašāk izmantot un pilnveidot savus resursus – zināšanas un prasmes. Nav iespējams nosaukt un apkopot visas tās izmaiņas dzīves kvalitātē, ko pateicoties līdzdalībai apmācībās iegūs dalībnieki, jo katrs cilvēks ir individualitāte un tātad pieeja apmācībām būs individuāla.
Projekts būs ilgtspējīgs, jo dalībnieki būs ieguvuši zināšanas un prasmes kā risināt problēmas, kā paaugstināt dzīves kvalitāti un motivāciju. Projekts dos grupas dalībniekiem iespēju izrauties no rutīnas..
 
Rezultatīvie rādītāji
Apmācības, 2 nodarbības
IMG-20200302-WA0000   IMG-20200302-WA0016   IMG-20200302-WA0017

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA