Skaistumam un labsajūtai

 

Graumane LAD publIesniedzējs: BDR Biedrība "SMILTENEI UN LATVIJAI"
Projekta nosaukums: Skaistumam un labsajūtai
Projekta Nr. 20-09-AL10-A019.2205-000005
 
Projekta summa 1000,00 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 900,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Silva 23, Launkalnes pagasts, Smiltenes novads
Projekta vadītāja: Lāsma Vilkasta , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta mērķis:
Iemācīties pareizi rūpēties par sejas ādu, vienkāršu krēmu un destilātu pagatavošanas prasmes. Pamata zināšanu apguve aromterapijā, saprast skaņu terapijas ietekmi uz organismu.
 
Apraksts:
Apmācību teorētiskajā daļā dalībnieki tika iepazīstināti ar skaņu terapijas instrumentiem. Tika demonstrēti un skandēti - Planetārie gongi, Tibetas dziedošie trauki, Kristāla dziedošie trauki, Tinkšas un zvaniņi, Čakrafoni, Kamertoņi, Bungas un grabuļi, Okeāna bungas, Vargāns, Kalimba, Indiāņu flauta un citi sakrālie instrumenti. Lektore stāstīja par skaņu terapijas veidiem un iespējām uzlabot savu labsajūtu un ķermeņa veselību. Gongu meditācija ir satikšanās pašam ar sevi šeit un tagad, dziļa saruna ar savu sirdsbalsi Apmācību laikā dalībnieki tika iepazīstināti ar vairākām meditāciju tehnikām, stāstīts par cilvēka smadzeņu darbību stresa laikā, par stresa un skaņas ietekmi uz ķermeni un labsajūtu, kā ar meditācijas palīdzību varam trenēt savu gribu. 
Viena nodarbība tika veltīta kosmētikas gatavošanai mājas apstākļos. Apmācību dalībnieki pagatavoja sev krēmu, macerātu un skrubi, uzzināja par iespējām kā pagatavot dažādu kosmētiku sev, kā to darīt mājas apstākļos un kādus augus varam izmantot. Lai labāk justos ķermenis un mēs būtu skaistas, nav jāiegādājas dārga kosmētika, bet mazliet pieliekot pūles un ieklausoties sevī varam saprast kādi augi mums nepieciešami. Mūsu zemapziņa pasaka priekšā, bet mums ir viņā jāieklausās. Apmācības vadīja Inga Graumane, kuras mūžs saistīts ar mūziku un kordiriģēšanu, un par sirdslietu kļuvusi arī skaņu terapija, vibromasāža, pirtsrituāli un dabīgas kosmētikas radīšana.
 
Rezultatīvie rādītāji:
2 nodarbības kopā Ingu Graumani
Graumane 2021-10-01   Graumane 2021-09-17   Graumane produkcija   

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA