Parādes tērpu iegāde FK Smiltene dalībniekiem

 

Iesniedzējs: Biedrība “Futbola klubs “Smiltene”
Projekta nosaukums: “Parādes tērpu iegāde FK Smiltene dalībniekiem"
Projekta Nr. 17-09-AL10-A019.2104-000008
 
Projekta summa 5000,00 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 4500,00 EUR
līdzfinansējums 500,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Meža iela 3, Smiltene
Projekta īstenošanas laiks 05.03.2018.-01.12.2018.
Projekta vadītāja:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Iegādāties parādes sporta formas Smiltenes futbola kluba komandām, lai tās vizuālais noformējums atbilstu Latvijas Futbola Federācijas izvirzītajām prasībām dalībai Latvijas čempionātā.
 
Apraksts:
Futbola klubs "Smiltene" dibināts 2000.g. un pašlaik ir viens no vadošajiem bērnu un jauniešu futbola klubiem Vidzemē. Tajā darbojas bērni un jaunieši 10 dažādās vecuma grupās, kā arī viena pieaugušo komanda. Katrā vecuma grupā ir 1-2 futbola komandas. Kopskaitā klubā aktīvi nodarbojas ap 200 bērnu un jauniešu, no kuriem jaunākajiem ir 6 -7 gadi. Tiek ieguldīt milzīgs darbs, darbojoties ar jaunajiem futbolistiem, ko pierāda arī tas, ka vairāki jaunie spēlētāji ir iekļauti Latvijas izlases sastāvā savās vecuma grupās. Kopš 2014.gada pieaugušo komandai ir izdevies sasniegt vērā ņemamus rezultātus un iekļūt Latvijas 1.līgas komandu vidū. Tas uzliek arī zināmus nosacījumus gan spēļu norisei, gan komandas noformējumam, aprīkojumam, treniņu biežumam utml. Šī projekta rezultātā tiks iegādātas parādes sporta kluba komandām, kas aizvada spēles ar Latvijas labākajām futbola komandām, kā arī uzņem tās pie sevis Smiltenē. Lai komanda varētu spēlēt, ir jāievēro prasība, ka komandai pirms spēlēm ir jābūt vienotiem sporta kostīmiem. Ja komandai nav iespējams šādas prasības sporta tērpiem nodrošināt, tad komandai netiek izsniegta licence dalībai Latvijas čempionātā. Futbola spēles Smiltenē ir kupli apmeklētas, ir daudz skatītāju, kas jūt līdzi savējiem spēlētajiem. Ja komandas zaudēs iespēju spēlēt LČ, tad ir iespējams, ka mazināsies futbola aktivitātes popularitāte bērnu un jauniešu vidu, kas ir topošie potenciālie spēlētāji, un ilgtermiņā iestāsies šī sporta veida panīkums. Patreizējie panākumi ir vairojuši arī jaunās maiņas interesi, veicinājuši aktīvu dzīvesveidu, rosinājuši tīņus atrauties no datorspēlēm un pašiem iesaistīties futbola spēlēšanā. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
Parādes formas bikses 50 gb
Parādes formas jakas 50 gb

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA