Hokejs vieno!

Iesniedzējs: Biedrība Launkalnes pagasta Hokeja klubs Skorpions

Projekta nosaukums: “Hokejs vieno!”
Projekta Nr. 17-09-AL10-A019.2104-000005
 
Projekta summa 1740,00 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 1566,00 EUR
līdzfinansējums 174,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Jaunceplīši, Smiltenes pagasts, Smiltenes novads
Projekta īstenošanas laiks 22.12.2017.- 31.05.2018.
Projekta vadītāja: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Nodrošināt hokeja komandas "Skorpions" vienotu un prasībām atbilstošu hokeja formu iegādi, kas veicinās vietējās sabiedrības iesaistīšanos fiziskās aktivitātēs.
 
Apraksts:
2007. gadā tika izveidots hokeja klubs "Skorpions". Tas apvieno hokeja entuziastus no Smiltenes novada ar mērķi interesanti un saturīgi pavadīt brīvo laiku nodarbojoties ar hokeju, kā arī radīt iespēju citiem interesentiem pievērsties hokejam, vai radīt iespēju turpināt hokeja gaitas. Smiltenes novadā vēsturiski hokejs bijis populārs ziemas sporta veids. Arī patlaban Smiltenes novadā ir vairāki hokeja klubi un hokeja entuziasti izveidojuši augsta līmeņa atklāto hokeja laukumu Smiltenē pie Tepera ezera. Līdz ar Vidzemes olimpiskā centra un mākslīgās ledus halles atklāšanu Valmierā 2005. gadā hokejs ir kļuvis par pieejamāku sporta veidu veselīga dzīves veida piekritējiem, un kļuva par stimulu neformālai interešu grupai, kura līdz tam nodarbojās ar hokeju galvenokārt ziemas sezonā uz atklātajiem hokeja laukumiem, apvienoties hokeja klubā. Viena no nopietnākajām problēmām ir hokeja inventārs. Risinot problēmu biedrība jau 2011.gadā īstenoja projektu "Hokeja pieejamības uzlabošana", kā rezultātā uzlabota materiāltehniskajā bāze un nopirkts inventārs, kas samazina traumatismu - ķiveres, hokeja cimdi un hokeja bikses. Šis inventārs kalpo vēl aizvien. Mērķtiecīga darba rezultātā hokeja klubs ar sponsoru palīdzību ir iegādājies arī vārtusarga aprīkojumu, kā arī komandas hokeja kreklus. Diemžēl daudz ātrāk nekā hokeja aprīkojums, nodilst un nolietojas hokeja forma, kas sastāv no hokeja krekla un getrām. Hokeja noteikumi nosaka, ka komandai jābūt vienotai formai, bez tam, lai piedalītos turnīros ir jābūt gan tumšajai formai, gan gaišajai formai. 2016.gadā komandai tika atjaunotas tumšās formas, bet ir pienācis laiks atjaunot arī gaišās formas, jo iepriekšējās ir nodilušas, ar plēsumiem un cita veida bojājumiem, kas nav pieļaujami. Getras bojājumu dēļ var nākties mainīt pat spēles laikā, tādēļ katram spēlētājam nepieciešami 2 getru komplekti. Jaunu gaišo formu izgatavošana ne tikai nodrošinās iespēju komandai spēlēt hokeja turnīros, bet uzlabos arī vizuālo atpazīstamību, spēlētājiem būs gandarījums un papildus motivācija nodarboties ar izvēlēto sporta veidu. Arī līdzjutēji, skatītāji un citi iesaistīties gūs gandarījumu no komandas, kas spēlēs hokeju individuāla dizaina formās, kurās iekļautas latvju zīmes. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
Hokeja krekli 30 gb, Hokeja getras 56 komplekti

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA