Metāla cauruļu liekšanas iekārtas iegāde

 

Iesniedzējs: IK M. PURMALIS
Projekta nosaukums: Metāla cauruļu liekšanas iekārtas iegāde 
Projekta Nr. 20-09-AL10-A019.2101-000002
 
Projekta summa  19950.00EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 13965.00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Limbažu iela 1, Smiltene, LV 4729
Projekta vadītāja: Mikus Purmalis, e-pasta adrese  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Projekta mērķis ir uzņēmuma IK " M.Purmalis" darbības attīstība, iegādājoties Metāla cauruļu liekšanas iekārtu mēbeļu, parku, rotaļu, vingrošanas laukumu konstrukciju izgatavošanai, lai samazinātu atkarību no ārpakalpojumu izmantošanas un spētu nodrošināt atbilstošu kvalitāti. Pēc individuāla pasūtījuma paredzēts izgatavot mēbeles, aizsargbarjeras, aprīkojumu rotaļu, vingrošanas laukumiem, parkiem no koka savienojuma ar metālu. Papildus tam tiks radīta iespēja vietējiem metālapstrādes uzņēmumiem izmantot jauno pakalpojumu. Mērķis ir arī sākt uzņemt tūristu grupas un iepazīstināt apmeklētājus ar koka un metāla suvenīru izgatavošanas procesu, demonstrējot mūsdienu tehnoloģijas, kā arī radīt vienu jaunu darbavietu uzņēmumā. 
 
Apraksts:
IK"M.Purmalis" dibināts 2009. gadā. Uzņēmuma pamatdarbība ir celtniecības, būvgaldniecības pakalpojumi un metālapstrāde. Tiek izgatavotas mēbeles, parku, rotaļu un vingrošanas laukumu aprīkojums pēc individuāla pasūtījuma. Bieži vien nākas atteikt pasūtītājiem aizsargbarjeru u.c. elementu izgatavošanas pakalpojumu dēļ nepieciešamā aprīkojuma neesamības. Uzņēmums ražošanas procesā izmanto ārpakalpojumus. Lai izstrādājumu izgatavošanu, kur nepieciešamas metāla detaļas, veiktu ar maksimālu precizitāti, īsos termiņos un kļūtu neatkarīgs no ārpakalpojumiem, ir nepieciešama Metāla cauruļu liekšanas iekārta. Cauruļu liekšanas piedāvājums dos uzņēmumam papildus iespēju konkurēt tirgū. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
Metāla cauruļu liekšanas iekārta MEMOLI ETM80

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA