IK "IVETA PURMALE" ieguldījumi uzņēmējdarbības konkurences paaugstināšanai

 

Iesniedzējs: IK IVETA PURMALE 
Projekta nosaukums: IK "IVETA PURMALE" ieguldījumi uzņēmējdarbības konkurences paaugstināšanai
Projekta Nr. 20-09-AL10-A019.2101-000001
 
Projekta summa 1230.00EUR
no tās ELFLA publiskais finansējums: 861.00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Kalna iela 2, Smiltene, Smiltenes nov., p.n. Smiltene, LV-4729
Projekta vadītājs: Iveta Purmale, e-pasta adrese  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta mērķis:
Projekta mērķis ir radīt jaunu produktu- izstrādājumus no trikotāžas materiāla ar mašīnizšuvumiem, lai uzņēmuma darbībai nebūtu sezonāls raksturs. Mērķis ir arī turpināt uzņemt tūristu grupas. Iepazīstināt apmeklētājus gan ar šūšanas vēsturi, gan demonstrējot mūsdienu tehnoloģijas
 
Apraksts:
Uzņēmumā kopš 2005. gada pamatdarbība ir individuālie šūšanas pakalpojumi, tērpu modelēšana un izgatavošana. Uzņēmumā tiek izgatavoti apģērbi un galdauti no lina auduma tirdzniecībai amatnieku tirdziņos. Uz Dziesmu un Deju svētkiem tika izšūtas vainagcepures, etnogrāfiskie raksti deju kolektīvu tērpiem, karogi, vimpeļi.
Tā kā uzņēmumā tiek izgatavoti apģērbi no lina auduma, tie pārsvarā tiek realizēti vasarā. Vēsajos mēnešos uzņēmuma ienākumi no tirdzniecības samazinās. Īstenojot šo projektu ir plānots izgatavot apģērbus no trikotāžas ar novada aktivitātēm atspoguļojošiem uzšuvumiem. Piem. trikotāžas jakas ar gaismu atstarojošu izšuvumu būs papildinājums drošībai gājējiem. Trikotāžas materiāla apģērbi ir pieprasīti visās sezonās. Tam ir nepieciešams 3/4-diegu overloks elastīgu materiālu savienošanai un plakanšuves mašīna apakšmalu, apkakles un dūrgalu apstrādei. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
1 gab.Plakanšuves šujmašīna Gemsy SG5500D
1 gab.3/4- diegu overloks Gemsy SG7724E

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA