AnnesLaivas

 

Iesniedzējs: SIA A.T Boards
Projekta nosaukums: AnnesLaivas
Projekta Nr. 20-09-AL10-A019.2101-000006
 
Projekta summa 19164.54 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 13415.17EUR
 
Īstenošanas vieta: Valmieras iela 23-11, Smiltene, Smiltenes novads, LV4729
Projekta vadītāja: Andis Tiļčiks, e-pasta adrese Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Sākot ar 2021. gadu uzņēmuma galvenais virziens ir paplašināt savu darbību un aktīvi piedāvāt nomas pakalpojumu ārpus Smiltenes pilsētas robežām, ne tikai aktīvajā tūrisma sezonā, bet arī rudens un pavasara sezonās, kad lielākā daļa aktīvās atpūtas inventāra nomas ir slēgtas, vai darbojas pasīvā režīmā. 
Projekta mērķis ir piedāvāt klientiem kompleksus piedāvājumus, aptverot pēc iespējas plašākus lauku reģionus, veidot īpašus maršrutus sadarbojoties ar citiem novadu uzņēmējiem. Līdz ar ko, arī izvēlētais inventārs ir pietiekoši izturīgs, viegli lietojams, tieši domāts laiku teritorijām.   Galvenais projekta mērķis ir attīstīt aktīvās tūrisma iespējas ārpus Smiltenes pilsētas novada teritorijā.
 
Apraksts:
Projekta ietvaros plānojam izveidot kompleksus piedzīvojumus kuros būtu iekļautas gan ūdens, gan sauszemes aktivitātes. Piemēram kā:
1. Dienas piedzīvojums Smiltenes pilsētā – Smiltenes pilsētas ievērojamāko vietu apskate ar elektroskūteriem ar noslēgumu kādā no pilsētas ezeriem uz sup dēļiem.
2. Divu dienu piedzīvojums Gauja – Smiltene, - pirmā diena, Brauciens ar laivām Tirziņa - Gaujiena , Otrā diena elektro velo, Gaujiena – Mēru Muiža – Smiltene – noslēgums bērzu sulu degustācija Birzī.
Abi augstāk minētie ir tikai daļa no piedāvājumiem ko būtu iespējams veidot tādējādi popularizējot Smiltenes novadu un piedāvājumus tajā, kas būtu ieguvums ne tikai mums kā uzņēmējam, bet arī citiem novada uzņēmējiem un novadam kopumā. 
 
Rezultatīvie rādītāji: 
6 gab.Elektro skūteri
6 gab.Sup Dēļi
6 gab.Elektro MTB velosipēdi
6 gab.Kajaki 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA