Ielu apgaismojuma izbūve Blomē

 Iesniedzējs: Smiltene novada dome

Projekta nosaukums: Ielu apgaismojuma izbūve Blomē
Projekta Nr. 19-09-AL10-A019.2201-000002
 
Projekta summa 36697.35 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 15 000,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Cēsu, Jasmīnu un Ceriņu ielas, Blome, Smiltenes novads
Projekta īstenošanas laiks 31.07.19.-30.07.2021.
Projekta vadītāja: Ieva Dille, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
 Projekta mērķis:
Projekta mērķis palielināt Smiltenes novada Blomes iedzīvotāju drošumspēju, veicināt vietas potenciālu un pievilcību, kā arī nodrošināt pakalpojumu pieejamību, izbūvējot Cēsu, Jasmīnu un Ceriņu ielas apgaismojumu Blomē.
 
Apraksts:
Projekta ietvaros ir plānots izveidot ielu apgaismojumu Blomes ciema Cēsu, Jasmīna un Ceriņu ielās. Ielu apgaismojuma neesamība ir būtiska problēma Blomes ciemā, jo tika saņēmtas iedzīvotāju sūdzības par neapgaismotiem ielas posmiem, kas apgrūtina redzamību, ietekmē satiksmes un iedzīvotāju (it sevišķi bērnu) drošību.  Iedzīvotāji ir izteikuši ierosinājumus par ielu apgaismojuma izbūvi. Tiešā mērķa grupa ir 18 mājsaimniecības, kas atrodas projekta īstenošanas teritorijā, kā arī Blomes iedzīvotāji ( ~ 307), viesi. Projekta ietvaros tiks izveidota ielu apgaismojuma sistēma ar ietverto kalendāro releju ar krēslas slēdzi. Šajā ierīcē būs iestatīts astroloģiskais pulkstenis, kas nosaka krēslas slēdža darbības periodu un iespējams, piemēram, automātiski uzstādīt apgaismojuma ieslēgšanos 15 min pēc krēslas iestāšanās, tādējādi ietaupot enerģiju salīdzinot ar tradicionālām ielu apgaismojuma sistēmām bez šīs ierīces. Šāda ierīces izvietošana Smiltenes novadā ielu apgaismojuma sistēmā būs inovatīvs risinājums, kas ļaus ekonomēt un taupīt enerģijas patēriņu. Projekta ietvaros tiks uzstādīti 23 jauni apgaismojuma stabi un jaunās paaudzes LED ielu apgaismojuma armatūras.
 DSC09859   DSC09866   DSC09862
Rezultatīvie rādītāji:
Ielu apgaismojuma ierīkošana Blomes ciema Ceriņu, Jasmīnu un daļā Cēsu ielas

 

Sadarbības partneri

Smiltenes novads

zm logo

lad-logo - labajā sānā

laukutikls

latvijas lauku forums

ES Abulas