Sieviešu tērpu iegāde jauktajam vokālajam ansamblim "Sabalsis"

 1654763628220-1Iesniedzējs: Biedrība “Vilkumuiža 2011”

Projekta nosaukums: “Sieviešu tērpu iegāde jauktajam vokālajam ansamblim "Sabalsis"
Projekta Nr. 17-09-AL10-A019.2104-000009
 
Projekta summa 704,00 EUR, 
     no tās ELFLA publiskais finansējums: 633,60 EUR
     līdzfinansējums 70,40 EUR
 
Īstenošanas vieta: Pašvaldības māja, Bilska, Bilskas pag
Projekta īstenošanas laiks 20.12.2017.-18.10.2018.
Projekta vadītāja:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
 Projekta mērķis:
Veicināt kvalitatīvu brīvā laika pavadīšanu iedzīvotājiem, saglabājot un pilnveidojot latviskās tradīcijas. Veicināt dažādu paaudžu saliedēšanos, jo ansamblī dzied jaunieši, cilvēki ar īpašām vajadzībām, pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēki. Veidot skatītāju izpratni par gaumīgiem tērpiem, labu mūziku un kulturālu vidi.
 
Apraksts:
Jauktais vokālais ansamblis "Sabalsis" Bilskas pagastā darbojas jau ceturto sezonu. "Sabalsis" ir vienīgais jauktais vokālais ansamblis Smiltenes novadā. Ansambļa dalībnieki ar lielu atbildības sajūtu attiecas pret mēģinājumiem un, atzīmējot kolektīva trešo dzimšanas dienu, paši bija pārsteigti par to, ko izdevies sasniegt šajā laika periodā. Aizvadītas četras ansambļu skates. 2016.gada skatē iegūts 1.pakāpes diploms un nenovērtējama pieredze Vidzemes novada vokālo ansambļu skatē Siguldā. Kolektīvas ar saviem priekšnesumiem ir priecējis skatītājus gan pagastā, gan novadā, gan kaimiņu novados. Kolektīvs par saviem līdzekļiem ir iegādājies tērpus vīriem (bikses, kreklus, kakla saites, tauriņus, kakla lakatiņus), bet sievām iegādātas blūzes un svārki. Sievām nepieciešami jauni tērpi, lai uzlabotu ansambļa vizuālo izskatu, kam bieži ir svarīga loma, vērtējot kolektīva sniegumu. Jaunu tērpu iegāde būs ieguldījums pagasta un novada pašdarbības kolektīvu attīstībā.
 
Rezultatīvie rādītāji: 8 gb žaketes un kleitas

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA