Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana

 

1654764206881Iesniedzējs: BDR "VILKMUIŽA 2011"
Projekta nosaukums: Āra trenažieru iegāde un uzstādīšana
Projekta Nr. 19-09-AL10-A019.2203-000001
 
Projekta summa 5233,25 EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 4709,92 EUR
līdzfinansējums 523,33 EUR
 
Īstenošanas vieta: Bilskas pamatskola, Bilska, Smiltenes novads
Projekta īstenošanas laiks 24.07.2019.- 27.11.2019.
Projekta vadītāja: Linda Karlsone, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Projekta mērķis:
Īstermiņa mērķis - Līdz 2020.gada augustam iegādāties un Bilskas pamatskolas teritorijā uzstādīt āra trenažierus.
Ilgtermiņa mērķis- Veicināt brīvā laika pavadīšanas, sporta un kultūras objektu infrastruktūras pilnveidošanu, veicināt aktīvās atpūtas objektu infrastruktūras izveidi, tā palielinot lauku iedzīvotāju drošumspēju, kā arī vietas potenciālu un pievilcību, kas var kļūt par priekšnosacījumu jaunu integrētu tūrisma, kultūras, veselības un citu saistītu pakalpojumu un produktu piedāvājumam..
 
Apraksts:
Sarunās ar iedzīvotājiem, skolas padomes sēdēs un sarunās ar pirmskolas izglītības grupas skolotājām izkristalizējās projekta ideja- āra trenažieru laukuma izveide, kas nodrošinātu iespēju vecākiem , kuri devušies līdzi saviem bērniem uz iepriekšējos gados izveidoto rotaļu laukumu, laikā, kamēr bērni rotaļājas, pilnveidot savu atpūtu uzlabojot fizisko formu. Šobrīd pie skolas, vecāko klašu skolēniem nav iespēja lietderīgi pavadīt laiku, gaidot autobusu, kā arī dzīvojot internātā, aizpildīt no mājas darbu pildīšanas brīvo laiku. Agrākos projektos izveidotais rotaļu laukums ir brīvā laika pavadīšanas iespēja pirmskolas un sākumskolas bērniem, bet āra trenažieru mērķgrupa ir arī citu vecumgrupu cilvēki. Realizējot šo projektu, tiktu sasniegts mērķis attīstīt iedzīvotāju, it īpaši jauniešu iniciatīvas aktīvas atpūtas dabā infrastruktūras izveidei. Nākotnē, ņemot vērā Biedrības finanšu iespējas, Smiltenes novada domes atbalstu un iedzīvotāju brīvprātīgo darbu izveidoto trenažieru laukumu plānojam papildināt ar aktivitātēm bērniem. Laukums ne vien būtu funkcionāls, bet organiski iekļautos ainavā, to papildinot. Trenažieru laukumu uzturēt biedrība plāno par saviem līdzekļiem, tāpat, ņemot vērā perspektīvo laukuma plānojumu, laukuma attīstībā plānojam ieguldīt Biedrības līdzekļus un darbu. Plānojot trenažieru iegādi, tika ņemtas vērā dažādas mērķauditorijas grupas. Projekta rezultātā tiks radīta publiski pieejama un sabiedrībai nozīmīga vide lauku teritorijā.
 DSC09600   DSC09599
Rezultatīvie rādītāji:
Āra trenažieri 5 gab:
Trenažieris iešanas/slēpošanas imitācijai ORBITREK SM116 
Krūšu un pievilkšanās trenažieris SM101-102 
Trenažieris iešanas imitācijai SM115 
Steperis-trenažieris gurnu muskulatūrai SM136-142 
Simulators augšstilbiem un gurnu muskulatūrai SM104-114  

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA