Atpūtas bāzes “Slīpi” un konditorejas “J-Eklērs” labiekārtošana un attīstība.

 slipi 8Iesniedzējs: SIA LKL Nami kopprojekts ar J. Eberhardes IU 

Projekta nosaukums: Atpūtas bāzes “Slīpi” un konditorejas “J-Eklērs” labiekārtošana un attīstība.
Projekta Nr. 16-09-AL10-A019.2101-000005
 
Projekta summa 49 730,00  EUR,
     no tās ELFLA publiskais finansējums: 39 784,00 EUR
     līdzfinansējums  9946,00 EUR
 
Īstenošanas vieta: Slīpi, Smiltenes pagasts
Projekta īstenošanas laiks: 15.11.2016.- 28.02.2018.
Projekta vadītājas:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  
 
Projekta mērķis:
Projekta mērķis ir radīt vidi - labiekārtotu teritoriju, kas būtiski uzlabos atpūtas bāzes "Slīpi" un konditorejas J-EKLĒRS pakalpojumu sniegšanu un produktu ražošanu, veicinot nodarbinātību un lauku vides attīstību ilgtermiņā.
 slipi 3    slipi 13
Projekta aktivitātes:
Atpūtas bāze "Slīpi" un konditoreja J-EKLĒRS atrodas ēkā, kuru apsaimnieko SIA LKL NAMI. Ēkas pievedceļš un stāvlaukums ir būvēti 20. gadsimta astoņdesmito gadu beigās. Toreiz uzliktais asfaltbetona segums ir nolietojies un pa daļai sabrucis. To ir nepieciešams pārbūvēt, lai piekļuve ēkai būtu droša, estētiska un funkcionāla. Izmantojot šo pievedceļu un stāvlaukumu, “Slīpos” ieradīsies gan atpūtas bāzes viesi, gan konditorejas klienti un piegādātāji. Realizējot projektu tiks izbūvēts pievedcelš un stāvlaukums 1200 m2 platībā. 
Atpūtas bāzes teritoriju veido vairāk nekā 10 ha pļavas, no tām aptuveni 4 ha ir atvēlēti telšu vietām, sporta spēlēm un citām aktivitātēm, kuras tiks veiktas dažādu nometņu un citu pasākumu ietvaros. Lai pļavas uzturētu sakoptas, ir nepieciešams traktors ar pļaujmašīnu. Šo pašu traktoru plānots aprīkot ar rotējošu slotu - lai koptu gan pievedceļu, gan stāvlaukumu. 
Ņemot vērā, ka nometņu, sporta spēļu un citu pasākumu klienti bieži vien ir arī konditorejas klienti, abiem kopprojekta dalībniekiem ir nepieciešams gan nopļaut zāli, gan kopt pievedceļu un stāvlaukumu. 
 
Rezultatīvie rādītāji: 
Pamatlīdzekļu iegāde – traktors ar aprīkojumu 1 gb
Pievedceļa un stāvlaukuma labiekārtošana 1200 m2 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA