Autosporta attīstības veicināšana bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem Smiltenes novadā.

 

Iesniedzējs: BDR TEHNISKAIS SPORTA KLUBS "SMILTENE"
Projekta nosaukums: Autosporta attīstības veicināšana bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem Smiltenes novadā.
Projekta Nr. 19-09-AL10-A019.2101-000009
 
Projekta summa 49999.95EUR, 
no tās ELFLA publiskais finansējums: 34999.96 EUR
Īstenošanas vieta: Kalnamuiža, Sporta kompleksa "Teperis" kartingu trase
Projekta vadītāja: Vairis Tralla, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   
 
 Projekta mērķis:
Attīstīt un veicināt bērnu, jauniešu un pieaugušo sporta aktivitātes un interešu klubu izveidošanu biedrības "Abulas lauku partnerība" darbības teritorijā, tādējādi paaugstinot dzīves kvalitāti un radot dzīvošanai labvēlīgu vidi Vidzemes reģiona, Smiltenes novada teritorijas iedzīvotājiem. 
Apraksts: 
Īstenojot projektu tiks veicināts kopējo pakalpojuma klāsta pieaugumu kartingu trasē. Sporta kompleksa "Teperis" kartingu trases garums ir 1030 m ar augšupejošu kalnu vienā trases daļā.   Apļa laikus ņemsim ar MYLAPS hronometrāžas iekārtu ar precizitāti tūkstošdaļās un MYLAPS transponderiem kurus piestiprināsim kartingiem. Smiltenes novada tūrisma interaktīvajā kartē ir iekļauts Sporta komplekss "Teperis" ar kartingu trasi. Tūrisma informācijas centram iesniegsim info par kartingu nomas pakalpojumu, kas būs pieejams jebkuram braukt gribētājam. Iegādāsimies 2.gb. jūras konteinerus kartingu uzglabāšanai. Braucēju drošībai iegādāsimies 30.gb. dažādu izmēru moto ķiveres.
Projekta ietvaros bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem tiks veicināta autosporta un drošas braukšanas interešu kluba aktivitāšu pieejamība, tādējādi veicinot arī kopējo pakalpojuma klāsta pieaugumu kartingu trasē. Radot jaunu pakalpojumu izveidosies jauna darba vieta, kas sekmēs uzņēmumu attīstību un nodarbinātības veicināšanu. Jaunā darba vieta nodrošinās īres kartingu nomu, apmācību, treniņus un organizēs sacensības. 
 
Rezultatīvie rādītāji:
7 gab.Kartings SODI SR5 390 CC
1 gab.Kartings SODI 2DRIVE 390 CC
2 gab.Kartings SODI LR5 200 CC 

 

Sadarbības partneri

laukutikls

Gerbonis Smiltenes novads-02

latvijas lauku forums

lad-logo - labajā sānā

zm logo

LOGO-JOSLA